Scroll to top

دیجیتال مارکتینگ

اگر بگوییم بازاریابی دیجیتال (یا همان دیجیتال مارکتینگ) نقطه شروعی برای تحول بازاریابی در کل جهان بود، اغراق نکرده‌ایم. اصطلاحی که اولین بار در سال 1990 میلادی استفاده شد و جهان بازاریابی پس از آن دیگر شبیه گذشته نبود. تبلیغات هدفمند، تعاملات دو طرفه میان برند و مخاطب، پایین آمدن هزینه تبلیغات، امکان آنالیز و گزارش‌های دقیق و لحظه‌ای تنها بخشی از امکانات فوق‌العاده‌ای بود که بازاریابی دیجیتال در اختیار برندها قرار داد.

اگر هنوز روی این بخش سرمایه‌گذاری نکرده‌اید، تا همینجایش هم احتمالا از رقبا عقب افتاده‌اید و پیشنهاد می‌کنیم تا دیر نشده دست به کار شوید.

پرفورمنس مارکتینگ و تبلیغات دیجیتال

پرفورمنس مارکتینگ ترکیبی از انواع روش‌های بازاریابی است و در این حالت شما زمانی هزینه‌ تبلیغات را پرداخت می‌کنید که به نتیجه موردنظر خود رسیده باشید. این هدف می‌تواند فروش، کلیک، ثبت‌نام یا هر چیز دیگری باشد.

تبلیغات گوگل (گوگل ادز)

فرض کنید هر کدام از مخاطبانتان که کلمه مورد نظر شما را جستجو می‌کند شما را در صدر نتایج ببیند. اصلا برای یک برند، چه سعادتی بالاتر از این! موهبت بزرگ گوگل ادز چنین امکانی را در اختیار برند شما قرار می‌دهد.

اینفلوئنسرمارکتینگ

فرض کنید چقدر خوب میشد که افراد مشهور و محبوب حوزه کاری شما در صفحات اجتماعیشان درباره برندتان صحبت می‌کردند و آن را تبلیغ می‌کردند! خب، خبر خوش اینکه این رویای شیرین با اینفلوئنسرمارکتینگ به واقعیت پیوسته است.

سئو (SEO)

سئو یا بهینه‌سازی وبسایت برای موتورهای جستجو به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که به شما کمک می‌کند جایگاه بهتری در نتایج جستجوی مخاطبان داشته باشید. نتیجه مستقیم سئو، بازدید و فروش بیشتر برای برند شما خواهد بود.

مارکتینگ آتومیشن

پلتفرم‌های مارکتینگ آتومیشن، با تحلیل مداوم رفتار کاربران در وب‌سایت و اپلیکیشن شما، فرآیندهای ارتباطی هدفمند و خودکاری می‌سازند که بر اساس کاربران شما شخصی‌سازی شده و یک تعامل منظم با کاربران شما می‌سازند.

شبکه‌های اجتماعی

رسانه‌ای که میلیاردها کاربر فعال دارد و آنها روزانه چندین بار به آن سر می‌زنند، قطعا جای درستی برای برند شماست. با حضور در شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید رسانه‌ای قدرتمند و اجتماعی پایدار برای برندتان بسازید.