Scroll to top

کمپین‌های بازاریابی

چه یک کسب‌وکار کوچک با دو نفر پرسنل باشید و چه یک شرکت بزرگ با بیش از هزار عضو، باید کاری کنید که وارد ذهن و قلب مخاطبانتان بشوید. یعنی لازم است ابتدا شناخته شوید، و به طور همزمان، تصویری منسجم از برندتان در ذهن مخاطب حک شود.

یکی از اثربخش‌ترین بسترها برای افزایش آگاهی از برند و ساختن تصویری ماندگار، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های بازاریابی است. این کمپین‌ها مکمل فرآیندهای مستمر بازاریابی و برندینگ شما هستند و می‌توانند همانند کاتالیزورها، در مدتی کوتاه نتایج درخشانی برای برند شما رقم بزنند.

کمپین تبلیغات دیجیتال

مهم‌ترین بخش یک کمپین، بررسی میزان اثربخشی آن است. فضای دیجیتال به‌راحتی بستر اندازه‌گیری را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید بر این اساس، کمپین‌های خود را بهینه کنید. از این امکان عالی غافل نشوید!

کمپین تبلیغاتی 360 درجه

کمپین‌های تبلیغاتی 360 درجه رویکردی همه‌جانبه دارند و برای رساندن پیام، به صورت همزمان از ظرفیت‌های آنلاین و آفلاین استفاده می‌کنند. این کمپین‌ها معمولا سه نوع هدف دارند: جایگاه‌یابی، ری‌برندینگ و معرفی محصول.

کمپین تبلیغات محیطی

با توجه به حوزۀ اثر‌ کمپین‌های محیطی، معمولا تعداد زیادی از مخاطبان در معرضش قرار می‌گیرند. بنابراین استراتژی این کمپین‌ها حساسیت و تخصص چندجانبه‌ای می‌خواهد؛ از روان‌شناسی مخاطب گرفته، تا استراتژی پیام و…